FCC17B25SN4E0
Üretici
Üretici Parça No.
FCC17B25SN4E0
EBEE Parça No.
9656012-FCC17B25SN4E0-EB
Açıklama
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıAmphenol ICC (Commercial Products) FCC17B25SN4E0
Kısmen DurumObsolete
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı25
İletişim TürüSignal
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerFilter
Temel Ürün NumarasıFCC17B25
Mevcut Derecelendirme (Smameler)5A
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi200V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi3 (DB, B)
Flange ÖzelliğiBoard Side (4-40)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin Plated
Arka set aralığı-
Açıklama
25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector