FCC17B25SA4E0
Üretici
Üretici Parça No.
FCC17B25SA4E0
EBEE Parça No.
9655746-FCC17B25SA4E0-EB
Açıklama
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıAmphenol ICC (Commercial Products) FCC17B25SA4E0
SeriFCC17
AmbalajBulk
Kısmen DurumObsolete
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı25
İletişim TürüSignal
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerBoard Lock, Filter
Temel Ürün NumarasıFCC17B25
MfrAmphenol ICC (Commercial Products)
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı15.0µin (0.38µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)5A
SonlandırmaSolder
RenkBlack
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi200V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi3 (DB, B)
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (4-40)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin Plated
Arka set aralığı0.318" (8.08mm)
İletişim formuMachined
Dielektrik malzemeThermoplastic
Açıklama
25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector