FCC17B25PM2D0
Üretici
Üretici Parça No.
FCC17B25PM2D0
EBEE Parça No.
9655686-FCC17B25PM2D0-EB
Açıklama
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıAmphenol ICC (Commercial Products) FCC17B25PM2D0
İletişim TürüSignal
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerFilter, Grounding Indents
Mevcut Derecelendirme (Smameler)5A
SonlandırmaSolder Cup
RenkBlack
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi200V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi3 (DB, B)
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin Plated
Arka set aralığı-
Açıklama
25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector