FCC17B25PC45B
Üretici
Üretici Parça No.
FCC17B25PC45B
EBEE Parça No.
9655640-FCC17B25PC45B-EB
Açıklama
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıAmphenol ICC (Commercial Products) FCC17B25PC45B
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerFilter, Grounding Indents, Mounting Brackets
Mevcut Derecelendirme (Smameler)5A
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi200V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi3 (DB, B)
Flange ÖzelliğiBoard Side (4-40)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin Plated
Arka set aralığı0.590" (14.99mm)
Açıklama
25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector