FCC17A15SB2DB
Üretici
Üretici Parça No.
FCC17A15SB2DB
EBEE Parça No.
9655385-FCC17A15SB2DB-EB
Açıklama
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıAmphenol ICC (Commercial Products) FCC17A15SB2DB
Kısmen DurumObsolete
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı15
İletişim TürüSignal
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerFilter, Mounting Brackets
Temel Ürün NumarasıFCC17A15
Mevcut Derecelendirme (Smameler)5A
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi200V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi2 (DA, A)
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin Plated
Arka set aralığı0.405" (10.29mm)
İletişim formuMachined
Dielektrik malzemeThermoplastic, Glass Filled
Açıklama
15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector