FCC17A15PB4DB
Üretici
Üretici Parça No.
FCC17A15PB4DB
EBEE Parça No.
9655205-FCC17A15PB4DB-EB
Açıklama
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıAmphenol ICC (Commercial Products) FCC17A15PB4DB
SeriFCC17
AmbalajBulk
Kısmen DurumObsolete
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı15
İletişim TürüSignal
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerFilter, Grounding Indents, Mounting Brackets
Temel Ürün NumarasıFCC17A15
MfrAmphenol ICC (Commercial Products)
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı15.0µin (0.38µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)5A
SonlandırmaSolder
RenkBlack
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi200V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi2 (DA, A)
Flange ÖzelliğiBoard Side (4-40)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin Plated
Arka set aralığı0.405" (10.29mm)
İletişim formuMachined
Dielektrik malzemeThermoplastic, Glass Filled
Açıklama
15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector