FA5B040HP1
Üretici
Üretici Parça No.
FA5B040HP1
EBEE Parça No.
9764191-FA5B040HP1-EB
Açıklama
CONN FPC BOTTOM 40POS 0.5MM SMD
Tümünü Seç
Veri SayfasıJAE Electronics FA5B040HP1
SeriFA5
AmbalajTray
Kısmen DurumObsolete
Pozisyon sayısı40
Montaj TipiBoard Edge, Cutout
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Konut RengiBlack
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerSolder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
Temel Ürün NumarasıFA5B040H
İletişim MalzemesiCopper Alloy
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı-
Matlama Döngüleri20
Mevcut Derecelendirme (Smameler)0.8A per Contact
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.020" (0.50mm)
Düz Flex TipiFPC
FFC, FCB Kalınlığı0.30mm
Kilitleme ÖzelliğiFlip Lock
Voltaj Derecelendirmesi50V
Konut MalzemesiLiquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled
Konektör / KontT TürüContacts, Bottom
Yönetim Kurulu Üst Yüksekliği-
Kablo Son TipiTapered
Aktüatör MatalPolyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Aktüatör rengiWhite
Açıklama
40 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Board Edge, Cutout