Existar E100N4P0HL1
Üretici
Üretici Parça No.
E100N4P0HL1
EBEE Parça No.
E829781176
Paket
PDFN-8(5x6)
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
Açıklama
100V 83A 52W 4mΩ@10V,20A 2.5V@250uA 1 N-channel PDFN-8(5x6) MOSFETs ROHS
Bu malzeme özelleştirilmiş kabloları destekler!
Daha fazla bilgi >>
3846 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
3846 hemen kargoya verilebilir
1-2 İş Günü İçinde Kargoya Verilebilir
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Daha fazla adet için en iyi fiyat mı arıyorsunuz?
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıExistar E100N4P0HL1
RoHS
TipN-Channel
RDS (on)4mΩ@10V
Çalışma sıcaklığı --55℃~+150℃
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)34.4pF
Number1 N-channel
Pd - Power Dissipation52W
Drain to Source Voltage100V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))2.5V
Current - Continuous Drain(Id)83A
Ciss-Input Capacitance3.841nF
Gate Charge(Qg)74.2nC@10V