Existar E100N1P5OH1
Üretici
Üretici Parça No.
E100N1P5OH1
EBEE Parça No.
E829781174
Paket
TOLL-8
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
Açıklama
100V 330A 1.5mΩ@10V,10A 430W 3.8V@250uA 1 N-channel TOLL-8 MOSFETs ROHS
Bu malzeme özelleştirilmiş kabloları destekler!
Daha fazla bilgi >>
473 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
473 hemen kargoya verilebilir
1-2 İş Günü İçinde Kargoya Verilebilir
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Daha fazla adet için en iyi fiyat mı arıyorsunuz?
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıExistar E100N1P5OH1
RoHS
TipN-Channel
RDS (on)1.5mΩ@10V
Çalışma sıcaklığı --55℃~+150℃
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)90pF
Number1 N-channel
Pd - Power Dissipation430W
Drain to Source Voltage100V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))3.8V
Current - Continuous Drain(Id)330A
Ciss-Input Capacitance21.91nF
Output Capacitance(Coss)2.94nF
Gate Charge(Qg)362nC@10V