Existar E040N1P5OL1
Üretici
Üretici Parça No.
E040N1P5OL1
EBEE Parça No.
E829781162
Paket
TOLL-8
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
Açıklama
40V 145A 140W 1.5mΩ@10V,40A 2.4V@250uA 1 N-channel TOLL-8 MOSFETs ROHS
Bu malzeme özelleştirilmiş kabloları destekler!
Daha fazla bilgi >>
1158 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
1158 hemen kargoya verilebilir
1-2 İş Günü İçinde Kargoya Verilebilir
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Daha fazla adet için en iyi fiyat mı arıyorsunuz?
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıExistar E040N1P5OL1
RoHS
TipN-Channel
RDS (on)1.5mΩ@10V
Çalışma sıcaklığı --55℃~+150℃
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)1.1nF
Number1 N-channel
Pd - Power Dissipation140W
Drain to Source Voltage40V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))2.4V
Current - Continuous Drain(Id)145A
Ciss-Input Capacitance9nF
Output Capacitance(Coss)2.045nF
Gate Charge(Qg)124nC@10V