EMC19DRTI-S93
Üretici
Üretici Parça No.
EMC19DRTI-S93
EBEE Parça No.
8458032-EMC19DRTI-S93-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Card Edge Connectors ,Common Card Edge
Veri SayfasıSullins EMC19DRTI-S93
Seri-
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı38
İletişim TürüFull Bellows
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıEMC19
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı30.0µin (0.76µm)
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
RenkBlue
Row sayısı2
CinsiyetFemale
Malzeme - İzalPolybutylene Terephthalate (PBT)
Flange ÖzelliğiTop Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Kart Kalınlığı0.093" (2.36mm)
Kart TipiNon Specified - Dual Edge
Pozisyon sayısı / Bay/Row19
OkuDual
Açıklama
38 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm) Blue