EDSTL130/22
Üretici
Üretici Parça No.
EDSTL130/22
EBEE Parça No.
10024804-EDSTL130/22-EB
Açıklama
TERM BLOCK HDR 22POS VERT 5MM
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
Veri SayfasıOn Shore Technology Inc. EDSTL130/22
TipHeader, Male Pins, Unshrouded
Pozisyon sayısı22
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-30°C ~ 105°C
İletişim MalzemesiCopper Zinc Alloy
Bir piyatch0.197" (5.00mm)
Sonlandırma stiliSolder
İzülasyon Yüksekliği0.079" (2.00mm)
Mevcut - UL10 A
Seviye Başına Pozisyonlar22
Tel Şerit Uzunluğu-
İletişim Kuyruk Uzunluğu0.138" (3.50mm)
Açıklama
22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole