EDSTL130/18
Üretici
Üretici Parça No.
EDSTL130/18
EBEE Parça No.
10020076-EDSTL130/18-EB
Açıklama
TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5MM
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
Veri SayfasıOn Shore Technology Inc. EDSTL130/18
TipHeader, Male Pins, Unshrouded
Pozisyon sayısı18
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-30°C ~ 105°C
İletişim MalzemesiCopper Zinc Alloy
Bir piyatch0.197" (5.00mm)
Sonlandırma stiliSolder
İzülasyon Yüksekliği0.079" (2.00mm)
Mevcut - UL10 A
Seviye Başına Pozisyonlar18
Tel Şerit Uzunluğu-
İletişim Kuyruk Uzunluğu0.138" (3.50mm)
Açıklama
18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole