EDSTL130/10
Üretici
Üretici Parça No.
EDSTL130/10
EBEE Parça No.
10025940-EDSTL130/10-EB
Açıklama
TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
Veri SayfasıOn Shore Technology Inc. EDSTL130/10
SeriEDSTL130
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
TipHeader, Male Pins, Unshrouded
Pozisyon sayısı10
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-30°C ~ 105°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
İletişim MalzemesiCopper Zinc Alloy
Bir piyatch0.197" (5.00mm)
RenkBlack
Konut MalzemesiPolyamide (PA), Nylon
Sonlandırma stiliSolder
İzülasyon Yüksekliği0.079" (2.00mm)
Vida Boyutu-
Tel Ölçer veya Menzil - AWG-
Tel Ölçer veya Menzil - mm2-
Seviye sayısı1
Mevcut - IEC-
Gerilim - UL300 V
Mevcut - UL10 A
Seviye Başına Pozisyonlar10
Başlık OrientasyonuVertical
Fişi Tel Girişi-
İletişim Mating Finish-
Tork - Vida-
Tel Şerit Uzunluğu-
İletişim Kuyruk Uzunluğu0.138" (3.50mm)
Açıklama
10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole