EDNF10250FIMB-Q
Üretici
Üretici Parça No.
EDNF10250FIMB-Q
EBEE Parça No.
10856440-EDNF10250FIMB-Q-EB
Açıklama
STRONGHOLD MALE DISCONNECT, NYLO
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminals ,Common Terminals
Veri SayfasıPanduit Corp EDNF10250FIMB-Q
SeriStrongHold™
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
ÖzelliklerButted Seam
Temel Ürün NumarasıEDNF10250
İletişim MalzemesiCopper
Tel Ölçer10-12 AWG
İletişim FinishNickel
SonlandırmaCrimp
RenkYellow
İzülasyon çapı0.220" (5.59mm)
CinsiyetMale
Uzunluk - Genel0.960" (24.38mm)
Terminal TipiStandard
İzülasyonFully Insulated
Tab Kalınlığı0.032" (0.81mm)
Setil Genişlik0.250" (6.35mm)
Seme uzunluğu-
Açıklama
0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 10-12 AWG Crimp Connector Fully Insulated