ED4100/10
Üretici
Üretici Parça No.
ED4100/10
EBEE Parça No.
10821998-ED4100/10-EB
Açıklama
TERM BLK 10P SIDE ENTRY 5MM PCB
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
Veri SayfasıOn Shore Technology Inc. ED4100/10
SeriED4100
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-30°C ~ 105°C
ÖzelliklerInterlocking (Side)
Temel Ürün NumarasıED4100
Tel Ölçer14-20 AWG
Bir piyatch0.197" (5.00mm)
RenkGray, Slate
Konut MalzemesiPolyamide (PA), Nylon
Voltaj300 V
Akım10 A
Kontakt - Kaplama-
Seviye sayısı1
Seviye Başına Pozisyonlar10
Tork - Vida-
Çiftleşme OryantasyonHorizontal with Board
Tel FesihScrewless - Leg Spring, Push-In Spring
Kelepçe Malzemesi - KaplamaCopper
Vidalı Malzeme - Kaplama-
Vidalı iplik-
Açıklama
10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole