ED032PLCZ
Üretici
Üretici Parça No.
ED032PLCZ
EBEE Parça No.
9928935-ED032PLCZ-EB
Açıklama
CONN SOCKET PLCC 32POS TIN
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
Kategori
Veri SayfasıOn Shore Technology Inc. ED032PLCZ
SeriED
AmbalajTube
Kısmen DurumActive
TipPLCC
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 105°C
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerClosed Frame
Temel Ürün NumarasıED032PL
İletişim Finish - MatingTin
Mevcut Derecelendirme (Smameler)1 A
SonlandırmaSolder
Konut MalzemesiPolybutylene Terephthalate (PBT)
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating-
İletişim Finish - PostTin
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Pitch - Post0.100" (2.54mm)
Sonlandırma Post Uzunluğu0.118" (3.00mm)
İletişim malzemesi - MatingPhosphor Bronze
İletişim Malzemesi - PostPhosphor Bronze
Pozisyon veya Pin Sayısı (Grid)32 (2 x 16)
Kontak direnci30mOhm