ECH381VM-12P
Üretici
Üretici Parça No.
ECH381VM-12P
EBEE Parça No.
9984166-ECH381VM-12P-EB
Açıklama
TERM BLK 12POS 3.81MM HDR
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
Veri SayfasıDinkle Corporation, USA ECH381VM-12P
SeriECH381VM
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
TipHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Pozisyon sayısı12
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 120°C
ÖzelliklerMating Flange
Bir piyatch0.150" (3.81mm)
RenkGreen
Sonlandırma stiliSolder
Tel Ölçer veya Menzil - AWG-
Tel Ölçer veya Menzil - mm2-
Seviye sayısı1
Mevcut - IEC14A
Gerilim - IEC320 V
Gerilim - UL300 V
Mevcut - UL8 A
Seviye Başına Pozisyonlar12
Başlık OrientasyonuVertical
İletişim Mating FinishTin
Açıklama
12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole