ECC60HETI
Üretici
Üretici Parça No.
ECC60HETI
EBEE Parça No.
8739188-ECC60HETI-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Card Edge Connectors ,Common Card Edge
Veri SayfasıSullins ECC60HETI
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı60
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıECC60
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange ÖzelliğiTop Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
60 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)