ECC50HEYS
Üretici
Üretici Parça No.
ECC50HEYS
EBEE Parça No.
8744233-ECC50HEYS-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı50
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıECC50
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange ÖzelliğiSide Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
50 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)