ECC44HETN
Üretici
Üretici Parça No.
ECC44HETN
EBEE Parça No.
11807667-ECC44HETN-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı44
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıECC44
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
44 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)