ECC36HETN
Üretici
Üretici Parça No.
ECC36HETN
EBEE Parça No.
8485787-ECC36HETN-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı36
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıECC36
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
36 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)