ECC35HEYS
Üretici
Üretici Parça No.
ECC35HEYS
EBEE Parça No.
8555576-ECC35HEYS-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 35POS 0.100
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı35
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıECC35
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange ÖzelliğiSide Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
35 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)