ECC25HEYN
Üretici
Üretici Parça No.
ECC25HEYN
EBEE Parça No.
8434608-ECC25HEYN-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 25POS 0.100
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı25
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıECC25
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
25 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)