ECC18DJGN
Üretici
Üretici Parça No.
ECC18DJGN
EBEE Parça No.
8735545-ECC18DJGN-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
Veri SayfasıSullins ECC18DJGN
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı36
İletişim Türü-
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıECC18
SonlandırmaPress-Fit
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Renk-
Row sayısı2
CinsiyetFemale
Malzeme - İzalPolybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.054" ~ 0.071" (1.37mm ~ 1.80mm)
Kart TipiNon Specified - Dual Edge
Pozisyon sayısı / Bay/Row18
OkuDual
Açıklama
36 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)