ECC15HEYN
Üretici
Üretici Parça No.
ECC15HEYN
EBEE Parça No.
8737660-ECC15HEYN-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 15POS 0.100
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
15 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)