EBC49HETN
Üretici
Üretici Parça No.
EBC49HETN
EBEE Parça No.
8485784-EBC49HETN-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 49POS 0.100
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı49
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıEBC49
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
49 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)