EBC40HETI
Üretici
Üretici Parça No.
EBC40HETI
EBEE Parça No.
8491384-EBC40HETI-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı40
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıEBC40
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange ÖzelliğiTop Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
40 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)