EBC30HEYS
Üretici
Üretici Parça No.
EBC30HEYS
EBEE Parça No.
8674397-EBC30HEYS-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı30
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıEBC30
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange ÖzelliğiSide Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
30 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)