EBC28HEYN
Üretici
Üretici Parça No.
EBC28HEYN
EBEE Parça No.
8615058-EBC28HEYN-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.100
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı28
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıEBC28
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
28 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)