EBC26HETN
Üretici
Üretici Parça No.
EBC26HETN
EBEE Parça No.
8733718-EBC26HETN-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı26
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıEBC26
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
26 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)