EBC20HETI
Üretici
Üretici Parça No.
EBC20HETI
EBEE Parça No.
8751634-EBC20HETI-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı20
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıEBC20
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange ÖzelliğiTop Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
20 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)