EBC19DREI-S93
Üretici
Üretici Parça No.
EBC19DREI-S93
EBEE Parça No.
8733891-EBC19DREI-S93-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
Veri SayfasıSullins EBC19DREI-S93
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı38
İletişim TürüFull Bellows
Montaj TipiPanel Mount
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıEBC19
SonlandırmaSolder Eyelet(s)
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
RenkBlue
Row sayısı2
CinsiyetFemale
Malzeme - İzalPolybutylene Terephthalate (PBT)
Flange ÖzelliğiTop Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Kart Kalınlığı0.093" (2.36mm)
Kart TipiNon Specified - Dual Edge
Pozisyon sayısı / Bay/Row19
OkuDual
Açıklama
38 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm) Blue