EBC17HETI
Üretici
Üretici Parça No.
EBC17HETI
EBEE Parça No.
8735520-EBC17HETI-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 17POS 0.100
Pozisyon sayısı17
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange ÖzelliğiTop Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Kart TipiNon Specified - Dual Edge
Açıklama
17 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)