EBC17HCSN
Üretici
Üretici Parça No.
EBC17HCSN
EBEE Parça No.
8734770-EBC17HCSN-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Card Edge Connectors ,Common Card Edge
Seri-
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı17
İletişim Türü-
Montaj Tipi-
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıEBC17
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı10.0µin (0.25µm)
Sonlandırma-
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Renk-
Row sayısı1
CinsiyetFemale
Malzeme - İzalPolybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı-
Kart TipiNon Specified - Single Edge
Pozisyon sayısı / Bay/Row-
OkuSingle
Açıklama
17 Position Female Connector Non Specified - Single Edge Gold 0.100" (2.54mm)