EBC15HETS
Üretici
Üretici Parça No.
EBC15HETS
EBEE Parça No.
8625239-EBC15HETS-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 15POS 0.100
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı15
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıEBC15
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange ÖzelliğiSide Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
15 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)