EBC13HETN
Üretici
Üretici Parça No.
EBC13HETN
EBEE Parça No.
8570937-EBC13HETN-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 13POS 0.100
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı13
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıEBC13
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
13 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)