EBC10HRTH
Üretici
Üretici Parça No.
EBC10HRTH
EBEE Parça No.
8746701-EBC10HRTH-EB
Açıklama
CONN EDGE SINGLE FML 10POS 0.100
Veri SayfasıSullins EBC10HRTH
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı10
İletişim Türü-
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıEBC10
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange ÖzelliğiTop Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı-
Kart TipiNon Specified - Single Edge
Açıklama
10 Position Female Connector Non Specified - Single Edge Gold 0.100" (2.54mm)