EBC07DREN-S93
Üretici
Üretici Parça No.
EBC07DREN-S93
EBEE Parça No.
8530486-EBC07DREN-S93-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Card Edge Connectors ,Common Card Edge
Veri SayfasıSullins EBC07DREN-S93
Seri-
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı14
İletişim TürüFull Bellows
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıEBC07
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı10.0µin (0.25µm)
SonlandırmaSolder Eyelet(s)
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
RenkBlue
Row sayısı2
CinsiyetFemale
Malzeme - İzalPolybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.093" (2.36mm)
Kart TipiNon Specified - Dual Edge
Pozisyon sayısı / Bay/Row7
OkuDual
Açıklama
14 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm) Blue