| Üretici Parça No. | DW-50-15-L-D-300 |
| EBEE Parça No. | 9563243-DW-50-15-L-D-300-EB |
| Müşteri No. | |
| Veri Sayfası | |
| EDA Modelleri | |
| Açıklama | CONN HDR 100POS 0.1 STACK T/H |
|---|---|---|
| Kategori | Connectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular | |
| Veri Sayfası | Samtec Inc. DW-50-15-L-D-300 | |
| Seri | Flex Stack, DW | |
| Ambalaj | Bulk | |
| Kısmen Durum | Active | |
| Pozisyon sayısı | 100 | |
| Montaj Tipi | Through Hole | |
| Temel Ürün Numarası | DW-50-15 | |
| Sonlandırma | Solder | |
| Bir piyatch | 0.100" (2.54mm) | |
| Renk | Black | |
| Row sayısı | 2 | |
| Sıra aralığı | 0.100" (2.54mm) | |
| Uzunluk - Genel Pin | 0.630" (16.002mm) | |
| Uzunluk - Post (Mating) | 0.220" (5.588mm) | |
| Uzunluk - Yığın Yüksekliği | 0.300" (7.620mm) | |
| Uzunluk - Kuyruk | 0.110" (2.794mm) | |