DW-21-09-L-S-280
Üretici
Üretici Parça No.
DW-21-09-L-S-280
EBEE Parça No.
9428362-DW-21-09-L-S-280-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
FLEXIBLE BOARD STACKING HEADER W
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
SeriFlex Stack, DW
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı21
Montaj TipiThrough Hole
Temel Ürün NumarasıDW-21-09
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
RenkBlack
Row sayısı1
Sıra aralığı-
Uzunluk - Genel Pin0.730" (18.542mm)
Uzunluk - Post (Mating)0.340" (8.636mm)
Uzunluk - Yığın Yüksekliği0.280" (7.112mm)
Uzunluk - Kuyruk0.110" (2.794mm)
İletişim Finish - Post (Makum)Gold
İletişim Finish Kalınlığı - Post (Makim)10.0µin (0.25µm)
Açıklama
21 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole