Doeshare DN3018KW
Üretici
Üretici Parça No.
DN3018KW
EBEE Parça No.
E82931699
Paket
SOT-323
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
Açıklama
30V 300mA 13mΩ@4.5V,300mA 350mW 1.5V@250uA 1 N-channel SOT-323-3 MOSFETs ROHS
Bu malzeme özelleştirilmiş kabloları destekler!
Daha fazla bilgi >>
80 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
80 hemen kargoya verilebilir
1-2 İş Günü İçinde Kargoya Verilebilir
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Daha fazla adet için en iyi fiyat mı arıyorsunuz?
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıDoeshare DN3018KW
RoHS
TipN-Channel
RDS (on)13mΩ@4.5V
Çalışma sıcaklığı --55℃~+150℃
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)7pF
Number1 N-channel
Pd - Power Dissipation350mW
Drain to Source Voltage30V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))1.5V
Current - Continuous Drain(Id)300mA
Ciss-Input Capacitance18pF
Output Capacitance(Coss)12pF
Gate Charge(Qg)2.4nC@10V