DNT24MCA
Üretici
Üretici Parça No.
DNT24MCA
EBEE Parça No.
12352299-DNT24MCA-EB
Açıklama
RF TXRX MOD ISM>1GHZU.FL SMD
Tümünü Seç
KategoriRF and Wireless ,RF Transceiver Modules and Modems
Veri SayfasımuRata DNT24MCA
Seri-
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Montaj TipiSurface Mount
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Temel Ürün NumarasıDNT24
MfrMurata Electronics
Paket / Kılıf30-SMD Module
Frekans2.4GHz
Gerilim - Tedarik3.3V ~ 5.5V
RF Ailesi/StandardGeneral ISM > 1GHz
Anten türüAntenna Not Included, U.FL
Duyiviyet-100dBm
Güç - Çıkış18dBm
Mevcut - Alıyor15mA ~ 55mA
Hafıza Boyutu-
Protokol-
ModülasyonFHSS, FSK
Seri ArayüzlerSPI, UART
Akım - İlesmen140mA (Max)
DigiKey ProgramlanabilirNot Verified
Veri Orana500kbps
Utilized IC / Bölüm-
Açıklama
General ISM > 1GHz Transceiver Module 2.4GHz Antenna Not Included, U.FL Surface Mount