DNFR14-250FIB-M
Üretici
Üretici Parça No.
DNFR14-250FIB-M
EBEE Parça No.
10856475-DNFR14-250FIB-M-EB
Açıklama
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminals ,Common Terminals
Veri SayfasıPanduit Corp DNFR14-250FIB-M
SeriPan-Term®
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Montaj TipiFree Hanging (In-Line), Right Angle
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıDNFR14
İletişim MalzemesiBrass
Tel Ölçer14-16 AWG
İletişim FinishTin
SonlandırmaCrimp
RenkBlue
İzülasyon çapı0.178" (4.52mm)
CinsiyetFemale
Uzunluk - Genel-
Terminal TipiAngled - 90°, Flag
İzülasyonFully Insulated
Tab Kalınlığı0.032" (0.81mm)
Setil Genişlik0.250" (6.35mm)
Seme uzunluğu-
Açıklama
0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated