DNF18-110-E
Üretici
Üretici Parça No.
DNF18-110-E
EBEE Parça No.
10860569-DNF18-110-E-EB
Açıklama
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.110
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminals ,Common Terminals
Veri SayfasıPanduit Corp DNF18-110-E
SeriPan-Term®
AmbalajBulk
Kısmen DurumObsolete
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
ÖzelliklerSerrated Termination
İletişim MalzemesiBrass
Tel Ölçer18-22 AWG
İletişim FinishTin
SonlandırmaCrimp
RenkRed
İzülasyon çapı0.100" (2.54mm)
CinsiyetFemale
Uzunluk - Genel0.690" (17.53mm)
Terminal TipiStandard
İzülasyonNon-Mating End Insulated
Tab Kalınlığı0.032" (0.81mm)
Setil Genişlik0.110" (2.79mm)
Seme uzunluğu-
Açıklama
0.110" (2.79mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated