DNF14-250FIM-M
Üretici
Üretici Parça No.
DNF14-250FIM-M
EBEE Parça No.
10856484-DNF14-250FIM-M-EB
Açıklama
CONN QC TAB 14-16AWG 0.250 CRIMP
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminals ,Common Terminals
Veri SayfasıPanduit Corp DNF14-250FIM-M
SeriPan-Term®
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
ÖzelliklerSerrated Termination
Temel Ürün NumarasıDNF14
İletişim MalzemesiBrass
Tel Ölçer14-16 AWG
İletişim FinishNickel
SonlandırmaCrimp
RenkBlue
İzülasyon çapı0.158" (4.01mm)
CinsiyetMale
Uzunluk - Genel0.900" (22.86mm)
Terminal TipiStandard
İzülasyonFully Insulated
Tab Kalınlığı0.032" (0.81mm)
Setil Genişlik0.250" (6.35mm)
Seme uzunluğu-
Açıklama
0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated