DNF14-250-E
Üretici
Üretici Parça No.
DNF14-250-E
EBEE Parça No.
10858303-DNF14-250-E-EB
Açıklama
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminals ,Common Terminals
Veri SayfasıPanduit Corp DNF14-250-E
SeriPan-Term®
AmbalajBulk
Kısmen DurumObsolete
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
ÖzelliklerSerrated Termination
İletişim MalzemesiCopper
Tel Ölçer14-16 AWG
İletişim FinishTin
SonlandırmaCrimp
RenkBlue
İzülasyon çapı0.050" ~ 0.162" (1.27mm ~ 4.11mm)
CinsiyetFemale
Uzunluk - Genel0.810" (20.57mm)
Terminal TipiStandard
İzülasyonNon-Mating End Insulated
Tab Kalınlığı0.032" (0.81mm)
Setil Genişlik0.250" (6.35mm)
Seme uzunluğu-
Açıklama
0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated