DFVDDFT250A
Üretici
Üretici Parça No.
DFVDDFT250A
EBEE Parça No.
10858321-DFVDDFT250A-EB
Açıklama
CONN QC RCPT 12-10AWG F YLLW .25
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminals ,Common Terminals
Veri SayfasıHoff-Trex® DFVDDFT250A
Seri-
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Özellikler-
İletişim MalzemesiBrass
Tel Ölçer10-12 AWG
İletişim FinishTin
SonlandırmaCrimp
RenkYellow
İzülasyon çapı-
Cinsiyet-
Uzunluk - Genel0.945" (24.00mm)
Terminal TipiStandard
İzülasyonFully Insulated
Tab Kalınlığı0.032" (0.81mm)
Setil Genişlik0.250" (6.35mm)
Seme uzunluğu0.315" (8.00mm)
Açıklama
0.250" (6.35mm) Quick Connect 10-12 AWG Crimp Connector Fully Insulated