DF37NC-34DS-0.4V(53)
Üretici
Üretici Parça No.
DF37NC-34DS-0.4V(53)
EBEE Parça No.
9821175-DF37NC-34DS-0.4V(53)-EB
Açıklama
CONN RCPT 34POS SMD GOLD
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
SeriDF37
AmbalajTape & Reel (TR):::Cut Tape (CT):::Digi-Reel®
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Center Strip Contacts
Pozisyon sayısı34
Montaj TipiSurface Mount
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıDF37NC
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı2.00µin (0.051µm)
Bir piyatch0.016" (0.40mm)
Row sayısı2
Çiftli İstisa Yükseklikleri0.98mm
Yönetim Kurulu Üst Yüksekliği0.038" (0.97mm)
Açıklama
34 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold