DF37C-40DP-0.4V(53)
Üretici
Üretici Parça No.
DF37C-40DP-0.4V(53)
EBEE Parça No.
9841709-DF37C-40DP-0.4V(53)-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN HDR 40POS SMD GOLD
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
SeriDF37
AmbalajTape & Reel (TR):::Cut Tape (CT):::Digi-Reel®
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Outer Shroud Contacts
Pozisyon sayısı40
Montaj TipiSurface Mount
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıDF37C
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı2.00µin (0.051µm)
Bir piyatch0.016" (0.40mm)
Row sayısı2
Çiftli İstisa Yükseklikleri0.98mm
Yönetim Kurulu Üst Yüksekliği0.030" (0.75mm)
Açıklama
40 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold